شرکت در راهپیمایی روز قدس همبستگی با ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شاهین دژاز مردم به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان، جهت شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
سرآغاز پیروزی انقلاب اسلامی ایران برای رهایی و آزادی خواهی با ندای رحمانی دفاع از مظلوم و مستضعفین بود که در دفاع از تابلو تمام نمای مظلومین یعنی مظلومیت ملت فلسطین تجلی یافت و دنیای به تنگ آمده از خباثتها و دشمنی های صهیونیزم بین المللی با شعار محو اسراییل و آزادی فلسطین بیشتر با آرمان ها و شخصیت انقلاب اسلامی ایران آشنایی پیدا کرد.

تا اینکه این آرمان را امام راحل برای پایداری در قالبی واحد و در پیکر بی رمق ولی مستعد درمان بشری خاص جوامع اسلامی با اعلام جمعه آخر ماه مبارک رمضان  به نام روز قدس تزریق کرد .

در آستانه روز جهانی قدس، که معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) آن را اصلی جدایی ناپذیر از انقلاب اسلامی خواندند، حمایت از آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف را وظیفه اخلاقی و ملی خود می دانیم و با صدای رسا، بانک حمایت از محرومان و ستمدیدگان جهان بر می آوریم تا در راستای رهایی قدس شریف از چنگال بی رحم غده سرطانی منطقه و جرثومه فساد و ظلم و بیداد، دین خود را ادا نمائیم.

ما فرهنگیان و دانش آموزان شاهین د ژبا حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دلبستگی و همدلی خود را با تمامی محرومان و ستمدیدگان عالم اعلام می داریم و همگان با شرکت خود دین مان را به اسلام و مسلمین ادا می کنیم.

به امید حضور شورانگیز و حماسی کلیه همشهریان، فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان شهیدپرور شهرستان شاهین دژدر این راهپیمایی.

                   سیاوش اسعدی 

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شاهین دژ

پست های مرتبط

پیام بگذارید

تکمیل معادله امنیتی زیر *